درباره ما

شرکت آروین کوشان آریا در سال 1390 با هدف تهیه ، تولید و توزیع قطعات اصلی خودرو تاسیس و پس از آن به عنوان یکی از نمایندگان اصلی شرکت صنایع تولیدی کروز ( بزرگترین تولید کننده قطعات خودرو در کشور ) فعالیت خود را گسترش داد و و ضمن توزیع برند +crouse اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری از گروه معتبر Wonder تحت نشان تجاری CASTER با دیدگاه تکمیل سبد محصولات قابل عرضه به بازار خدمات پس از فروش کشور نمود . 

این شرکت در حال حاضر ضمن دارا بودن امکانات لجستیک و فضای انبار مناسب ، و نیز سیستم نگهداری و توزیع مکانیزه کالا ، سفارشات مشتریان محترم را در راستای کسب هرچه بیشتر رضایت آنان ، در کمترین زمان ممکن در سراسر کشور توزیع می نماید . 

تمرکز روی قطعات استاندارد و با کیفیت و نیز استفاده از سیستم لجستیک یک پارچه در فرآیندهای کاری داخلی و تلفیق تجربه و تکنولوژی ، این شرکت را از رقبای خود متمایز ساخته است .

آماده دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات شما بازدید کننده گرامی در جهت بهبود مستمر و ارتقاء سطح خدمات می باشیم .   

معرفی caster

شرکت آروین کوشان آریا در سال 1394 با هدف تهیه ، تولید و توزیع قطعات خودرو تاسیس و پس از آن  برند تجاری خود را به نام CASTER را با خدمات پس از فروش وارد بازار نمود .

قطعات این شرکت شامل 5 حوزه می باشد :

  1. خانواده قطعات سوخت رسانی : این مجموعه توسط ماشین آلات بسیار پیشرفته و خط تولید کاملا رباتیک تحت لیسانس کشور ژاپن تولید میگردد . از خصوصیات این قطعات میتوان به فشار یکنواخت و دقت بالا در نشانگر سوخت اشاره نمود .
  2. خانواده قطعات برقی : این قطعات توسط ماشین آلات تمام اتوماتیک تحت لیسانس کره جنوبی جهت مصرف در انواع دینام و استارت خودرو های سواری تولید و ارائه می گردد.
  3. انواع وایر شمع : تولید این محصول توسط فرآیندهای خطاناپذیر صورت می پذیرد . استفاده از وایر و بوت های تمام سیلیکون (با گرید خودرو سازی ) و نیز سرسیم های برنجی ، از جمله ویژگی های این محصولات می باشد .
  4. خانواده پلوس : ماشین کاری و سخت کاری این محصولات توسط ماشین آلات و خطوط تولید بسیار پیشرفته آلمانی انجام و در آزمایشگاه های معتبر و مورد تایید خودروسازان داخلی تست و ارائه می گردد .

 5. مجموعه شیلنگ : این گروه از محصولات مطابق با استانداردهای خودروسازی ، توسط ماشین آلات بسیار پیشرفته تولید و در بسته بندی های جدید که قابلیت نگهداری و حفظ کیفیت محصول را در مدت زمان طولانی دارند ، عرضه می گردند.