معرفی CASTER

شرکت آروین کوشان آریا در سال 1394 با هدف تهیه ، تولید و توزیع قطعات خودرو تاسیس و پس از آن  برند تجاری خود را به نام CASTER را با خدمات پس از فروش وارد بازار نمود .

قطعات این شرکت شامل 5 حوزه می باشد : 

  1. خانواده قطعات سوخت رسانی : این مجموعه توسط ماشین آلات بسیار پیشرفته و خط تولید کاملا رباتیک تحت لیسانس کشور ژاپن تولید میگردد . از خصوصیات این قطعات میتوان به فشار یکنواخت و دقت بالا در نشانگر سوخت اشاره نمود .
  2. خانواده قطعات برقی : این قطعات توسط ماشین آلات تمام اتوماتیک تحت لیسانس کره جنوبی جهت مصرف در انواع دینام و استارت خودرو های سواری تولید و ارائه می گردد. 
  3. انواع وایر شمع : تولید این محصول توسط فرآیندهای خطاناپذیر صورت می پذیرد . استفاده از وایر و بوت های تمام سیلیکون (با گرید خودرو سازی ) و نیز سرسیم های برنجی ، از جمله ویژگی های این محصولات می باشد . 
  4. خانواده پلوس : ماشین کاری و سخت کاری این محصولات توسط ماشین آلات و خطوط تولید بسیار پیشرفته آلمانی انجام و در آزمایشگاه های معتبر و مورد تایید خودروسازان داخلی تست و ارائه می گردد .
  5. مجموعه شیلنگ : این گروه از محصولات مطابق با استانداردهای خودروسازی ، توسط ماشین آلات بسیار پیشرفته تولید و در بسته بندی های جدید که قابلیت نگهداری و حفظ کیفیت محصول را در مدت زمان طولانی دارند ، عرضه می گردند .